„Mėnulio sesuo“ – penktoji britų rašytojos Lucindos Riley „Septynių seserų“ serijos knyga. „Septynių seserų“ istorija prasideda tuomet, kai mirus tėvui šešios seserys sužino apie joms paliktus laiškus su keistomis užuominomis apie jų tikrąją kilmę. Kiekvienoje serijos knygoje skaitytojas vedamas į kelionę po skirtingas pasaulio vietas, kur seserys ieško savo šaknų ir kilmės istorijos. Tačiau didžiausia paslaptis paaiškės tik paskutinėje serijos dalyje – kas iš tikrųjų yra septynių seserų įtėvis Pa Saltas ir kur yra septintoji sesuo?

 

„Mėnulio sesuo“ Tigė pasitikėdama savo jausmais persikelia į atokią Škotijos vietovę ir imasi to, ką labiausiai mėgsta – rūpinasi gyvūnais įsidarbinusi didžiuliame ir atkampiame dvare pas paslaptingą ir gana sudėtingo charakterio jo savininką.
Kai senas čigonas, metų metus gyvenantis dvare, pasakys, kad ji turi išskirtinį šeštąjį jausmą, paveldėtą iš protėvių, o be to, jau seniai yra išpranašauta, kad jis grąžins ją namo į Granadą Ispanijoje, Tigės priimtas sprendimas neatšaukiamai pakeis jos ateitį.
Didingų Alhambros rūmų šešėlyje Tigė atras ryšį su legendine Sakramontės čigonų bendruomene, kuri pilietinio karo metu buvo priversta palikti savo namus ir bėgti. Ir pažins geriausią to meto flamenko šokėją.

Iš Škotijos aukštumų ir Ispanijos, į Pietų Ameriką ir Niujorką, Tigė seka savo pačios sudėtingos ir egzotiškos praeities pėdsakais. O atidžiai prižiūrima talentingos čigonų būrėjos, pradeda atrasti ir savo talentą gydyti žmones. Tačiau Tigei ir vėl teks priimti svarbų sprendimą – ar likti su naujai atrasta šeima, ar grįžti į dvarą Škotijoje.

Lucinda Riley (Liusinda Raili, g. 1971 m.) – britų rašytoja, daugiau nei dvidešimties romanų autorė, parašiusi ir lietuvių skaitytojus sužavėjusias knygas „Orchidėjų namai“, Levandų sodas“. Jos serija „Septynios seserys“ – tai pasakojimai apie įvaikintas seseris, kurios aiškinasi savo paslaptingus, kerinčius likimus ir siekia sužinoti, kokia tikroji jų kilmės istorija.

Rašytojos knygos verčiamos į 30 kalbų, pasaulyje jų parduota daugiau nei 13 milijonų egzempliorių.

L. Riley gimė Airijoje ir išbandžius karjerą kine, teatre bei televizijoje, būdama 24 metų parašė pirmąją knygą.

„Septynių seserų“ serijos knygos tapo bestseleriais visoje Europoje, jau parduotos ir teisės pagal šią seriją kurti TV serialą.

L. Riley mėgsta keliauti ir skaityti, nuo vaikystės domisi istorija. Su vyru augina keturis vaikus.