Įsimintiname romane „Mano sesers paslaptys“ „New York Times“ bestselerių autorė Emily Griffin pasakoja apie dvi seseris, kurios atsiduria kryžkelėje ir turi nuspręsti, ar gali būti atviros ir atleisti viena kitai.

 

Augdamos seserys Džozė ir Mereditė galėjo džiaugtis įprastais seserų santykiais – kupinais meilės, su vis pasitaikančiais nereikšmingais ginčais ir priekabėmis. Tačiau jos visuomet buvo labai skirtingos. Džozė – impulsyvi, dvasinga ir atlapaširdė, o Mereditė – darbšti, mąsli ir santūri. Kai šeimą ištinka tragedija – į užkandinę išvykęs brolis dingsta ir niekuomet nebegrįžta – jų trapius santykius suskaldo skirtingas požiūris ir nutylėti kaltinimai viena kitai...

Praėjus penkiolikai metų po to įvykio, Džozė ir Mereditė – trisdešimtmetės moterys, kurios kabinasi į gyvenimą ir toliau eina labai skirtingais keliais. Džozė dirba mokytoja ir yra vis dar vieniša, beveik pasiryžusi išvis atsisakyti bet kokių pažinčių. Labiau nei vaikino ji trokšta tapti mama. Pasiryžusi siekti svajonės, ji nusprendžia imti likimo vadžias į savo rankas.

Tuo metu Mereditė, rodos, gyvena tobulą gyvenimą – ji sėkminga advokatė, ištekėjusi už nuostabaus vyro ir auginanti ketverių dukrelę. Tačiau pastaruoju metu Mereditė jaučiasi nerami ir nepatenkinta savo gyvenimu, ji vis dažniau susimąsto, ar gyvena taip, kaip iš jos tikisi kiti, ar taip, kaip iš tikrųjų ji pati nori gyventi.

Artėjant tragedijos metinėms, ilgai slėptos detalės ima kilti į paviršių. Pasirodo, viena sesuo apie tą lemtingą brolio dingimo vakarą žino daugiau nei kita. Ar paslaptys jas išskirs? O gal kartą ir visiems laikams joms teks prisiimti atsakomybę už savo sprendimus ir atsikratyti kaltės jausmo, slegiančio abi šitiek metų.

„Mano sesers paslaptys“ – sąžiningas, tikroviškas ir įtraukiantis romanas. Tai istorija apie šeimą, draugystę ir drąsą eiti ten, kur veda širdis. Kelyje į supratimą ir atleidimą, seserys supras, kaip smarkiai joms reikia viena kitos ir kokia svarbi yra meilė.

„Atvira ir tikra. Lyg kalbėtumėtės su geriausia savo drauge.“
New York Times

„Atsiskleidžia visas E. Griffin puikumas – fantastiška, įsimintina istorija“.
Publishers Weekly

Emily Giffin (g. 1972 m.) – amerikiečių rašytoja, devynių tarptautinio populiarumo sulaukusių romanų autorė. Virdžinijos universitete baigė Teisės fakultetą, tačiau keletą metų padirbėjusi teisinėje įmonėje, išvyko gyventi į Londoną ir atsidavė rašymui. Šiuo metu su vyru ir trimis vaikais gyvena Atlantoje.

Iš anglų kalbos vertė Rita Vidugirienė